Sleva!

Autronic pohovka, šedohnědá ASB-002 SIL

12.990 

Elegantní a praktická rozkládací trojmístná sedačka typu Click-Clack a jedno/dvojlůžko v jednom.
Je v lehkém retro designu a celočalouněná, lze ji tak použít ke klasickému přisazení ke stěně anebo umístit ve středu místnosti … více

Katalogové číslo: AF591607065 Kategorie: ,

Popis

Elegantní a praktická rozkládací trojmístná sedačka typu Click-Clack a jedno/dvojlůžko v jednom.
Je v lehkém retro designu a celočalouněná, lze ji tak použít ke klasickému přisazení ke stěně anebo umístit ve středu místnosti.
K sedačce jsou dodávány i dva polštáře.
Potah je z jemně hrubé látky v šedohnědém barevném odstínu. Výplň je z kvalitní PU pěny, zpevněná ocelovými vlnovci a textilními popruhy. Kostra je z masivního borovicového dřeva a překližky. Kónické nohy jsou netradičně z masivní břízy v přírodním odstínu a lakovány.
Při kompletním rozložení se sedačka změní ve velmi pohodlné jedno/dvojlůžko o ploše 190 x 109 cm ve výšce 45 cm od podlahy.
Systém Click-Clack umožňuje nejen kompletní horizontální rozložení sedačky, ale i postupné a několikanásobné naklápění opěráku. Zcela dokonalá funkce nejen pro relaxaci, ale i jen prosté lenošení. Skvělým bonusem této sedačky je dělené opěradlo na polovinu a možnost polohování obou polovin samostatně. Tuto funkci oceníte nejen při sledování nudného filmu s drahou polovičkou, které film připadá naprosto fantastický. Stačí sklopit svoji polovinu opěradla a už jen v klidu usnout…
Světlá výška sedačky je 21 cm.

Rozměry:
214 x 83 x 86 x 45 cm

 
Svým designem se hodí do moderních, ale i retro interiéru a všude si najde své obdivovatele.

Další informace

Výrobce

Materiál